Pomóżmy Pawłowi-apel do ludzi o wielkim sercu!!!

Kochani dziś w „Pytaniu na śniadanie” gościem była żona Pana Pawła.  Pamiętam jak mój Tata był w szpitalu i ile sił mnie to kosztowało. Mojego Taty nie udało się uratować, ale dla Pana Pawła wciąż jest nadzieja. Teraz kiedy sama mam małego synka, kiedy przesiedziałam na OIOM-ie przy moim Tacie długie godziny wiem ile to znaczy mieć Tatę i Mamę. Pan Paweł ma dopiero 41 lat-żonę, dzieci, przebywa w szpitalu niedaleko mojego miasta. Liczy się każda wpłata- no wiecie ziarnko do ziarnka…Nie dajcie się prosić!

Link poniżej:

https://www.siepomaga.pl/pawel-tomczak

Tu w dzień moich urodzin- 6 marca z moim trzy tygodniowym synkiem:) Pozdrawiamy!

35,35,162,180.957947

 

3 myśli w temacie “Pomóżmy Pawłowi-apel do ludzi o wielkim sercu!!!

  • AnulkaNaturalnie pisze:

   Dziękujemy:) Warto pomagać i aż żal serce ściska kiedy wejdzie się na strony tych różnych fundacji i zobaczy jak ogromne sumy ludzie muszą zebrać aby wysłać np. dziecko na operację ratującą życie. Szkoda, że mimo tak wielkiego postępu, mimo takiego bogactwa na świecie życie ludzkie jest przeliczane na pieniądze…nie zbierzesz kwoty przegrywasz, chyba że zdarzy się cud.

   Polubione przez 1 osoba

   • goldenbrown pisze:

    Kiedyś naiwnie myślałam, że życie ludzkie ma największą wartość. Ale opadły mi klapki z oczu i dostrzegłam, że w tym świecie największą wartość ma, niestety, pieniądz, władza, reszta jest tylko pochodną tego. Jak ma się szczęście, to można się uchować przed różnymi nieszczęściami, ale patrząc na to, jak żyjemy, czym, jak się odżywiamy, czym oddychamy, co pijemy, czy uprawiamy jakąś aktywność sportową, widać, że o zdrowie trzeba walczyć. I najbardziej przykro, gdy cierpią dzieci, czy młodzi ludzie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s